Spoznajte naše technológie

Pri práci využívame nasledovné technologické procesy

V našej spoločnosti kladieme dôraz predovšetkým na kvalitu výrobkov a služieb, ktoré neustále zefektívňujeme. Využívame všetky dostupné metódy a najnovšie technológie, slúžiace na skvalitnenie činnosti sklenárstva. V našej firme prebiehajú pravidelné kontroly všetkých realizačných procesov, vedúce k maximálnej spokojnosti zákazníkov.

Rezné plochy sú po celom svojom povrchu opracované pomocou brúsnych kotúčov. Obrúsené hrany majú mätný vzhľad. Na vertikálnej brúske dosahujeme špičkovú kvalitu v opracovaní hrany skla v hrúbke 3-30mm. Na objednávku brúsime plochy skla leštením, čím dosiahneme hrany leštené, kotrých vzhľad zodpovedá vzhľadu skla v ploche.

Typy hrán:
– Rovné hrany (brúsené, leštené)
– Tvarové hrany (brúsené, leštené)

Podľa požiadavky zákazníka fazetujeme zrkadlá i sklá. Šírka fazety je od 5 mm do 40 mm.

Dodávame kalené sklá v hrúbke od 4–19 mm a max. rozmeroch podľa dohody

Sme schopní dodatočne polepiť sklá fóliami pre estetické a bezpečnostné účely.

Pre zameranie vašich projektov používame Leica Geosystems 3D Disto – jedinečný nástroj na snímanie a projektovanie presných trojrozmerných meraní.

Dodávame pieskované sklá celoplošné, čiastočne pieskované alebo s pieskovaním ornamentov.

Pri tomto procese je sklo vystavené pôsobeniu prúdu drobných častíc kremičitého piesku, tým dochádza k opracovaniu plochy skla do podoby mliečneho vzhľadu. Sklo pieskujeme celoplošne, ale aj podľa šablón, ktoré si zákazník donesie, pričom je možné vypieskovať takmer akýkoľvek vzor. Pieskujeme všetky druhy skiel a zrkadiel. Pieskovanie možno využiť pre zdobenie skiel do dverí, tabuľového skla ako aj stolných dosiek, váz. Vykonávame na nich rôzne vzorky. tabule do dvier, tabuľové sklo ako aj stolné dosky, vázy vykonávajúc na nich rôzne vzorky.

Okrem klasického pieskovaného skla ponúkame aj reklamné služby:
– reklamové tabuľové sklo
– pieskované a farbené príležitostné nápisy na hrnčekoch, fľaškách, vázach, popolníkoch
– stojany pre vizitky s vypieskovaným logo firmy
– informačné tabule na farebnom skle lacobel
– gravírujeme technikou hlbokého pieskovania rôzne vzorky a nápisy

Pieskovanie je možné vykonať na zrkadlách, čírych sklách, farebných a ornamentových sklách, kalených tabuliach, lacobeloch. Vykonávame ľubovoľné vzory podľa projektu zákazníka.

Na prianie zákazníka sme schopní vŕtať do skla otvory akéhokoľvek priemeru a dokážeme tiež vyrobiť vnútorné, rohové alebo okrajové výrezy.